Отримати повний доступ
Отримайте необмежений доступ до кожного класу
Отримати повний доступ

Олена Борисова

Система ефективного управління кафе/баром/рестораном. Структура, менеджмент, фінанси

95 хвилин

Стисло, по суті, з цифрами та прикладами із власного досвіду

Додаткові матеріали

Завантажуйте презентацію від Олени Борисової «Бізнес — це система. Ефективне управління рестораном»

Починай зараз

Олена Борисова

Олена Борисова — СЕО та керуючий партнер Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, яка об’єднує понад 35 різних за концепцією та настроєм закладів, а також різноманітні партнерські проекти в Україні та далеко за її межами.

Лекція

Опис

Олена Борисова — СЕО та керуючий партнер Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова — розповість про найголовніші після концепції елементи ефективної роботи будь-якого закладу: систему, місію та цінності.

«Відкрити ресторан — просто. Це правда. Складно — відкрити такий ресторан, який буде приносити прибуток, окупиться хоча б за 1-2 роки, проіснує довго і стане улюбленим місцем для багатьох гостей. Для цього потрібно спочатку зібрати пазл — спрогнозувати потік гостей і середній чек, сформувати меню з урахуванням маркетингових очікувань ринку і норми фуд-коста, прорахувати всю бізнес модель, спочатку заклавши рентабельність і врахувати ще близько тисячі «точок контакту», які так чи інакше будуть впливати на емоції гостей. Щоб пазл не завалився в перший же день роботи, величезна кількість людей — від архітекторів до технологів, від закупівельників до гардеробника — повинні ефективно взаємодіяти в рамках однієї системи, працювати на єдино значимий результат: щастя кожного гостя»