Отримати повний доступ
Отримайте необмежений доступ до кожного класу
Отримати повний доступ

Марія Банько

Стратегія комунікації ресторану/кафе/бару. Контент-плани. Репутаційний менеджмент.

34 хвилини

Стисло, по суті, з реальними успішними та провальними кейсами

Додаткові матеріали

Завантажуйте презентацію від Марії Банько «PR і маркетинг для 30 ресторанів»

Починай зараз

Марія Банько

Марія Банько — директорка департаменту маркетингу та PR Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова.

Лекція

Опис

Як створювати черги та «хайп», бути top of mind та, врешті-решт, отримувати заплановані фінансові результати? Просто, якщо мати комплексну маркетингову стратегію та працювати системно.

На курсі «Маркетингові комунікації ресторану: від PR до SMM» маркетинг-директор Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова Марія Банько максимально відверто розповість про те, «як все це працює». Замість складних теоретичних викладок та глянцевих історій успіху – реальні успішні та провальні кейси, «анатомія» маркетингової стратегії, робота з різними каналами комунікації, чек-листи та практичні завдання.

Протягом 2018-2019-ого року Сім’я ресторанів Дмитра Борисова збільшилися майже вдвічі, внутрішні процеси стали більш прозорими і системними – саме тому ми створили оновлений курс з маркетингу ресторану, в якому врахували весь попередній досвід, від створення «матриць меню» до застосування чат-ботів та елементів VR.

Для кого цей курс? По-перше, для тих, хто вже має або тільки планує власний заклад. Для маркетинг-директорів, PR-ників та SMM-ників, які працюють з HoReCa. Для всіх, хто цікавиться маркетингом та комунікаціями.