Отримати повний доступ
Отримайте необмежений доступ до кожного класу
Отримати повний доступ

Максим Курочко

Правові аспекти відкриття ресторанного бізнесу (кафе, бару, ресторану)

127 хвилин

Стисло, по суті, з розкриттям юридичних тонкощів

Додаткові матеріали

Завантажуйте презентацію від Максима Курочко «Правові аспекти відкриття ресторанного бізнесу»

Починай зараз

Максим Курочко

Максим Курочко — адвокат та керуючий партнер юридичної компанії — в цьому курсі детально розповість про юридичний аспект відкриття та ведення ресторанного бізнесу.

Лекція

Опис

Від ідеї власного закладу до вечірки з нагоди відкриття — насправді, цей шлях не лише нервовий і хвилюючий, а й цікавий. Звісно, вам доведеться спершу зареєструвати СПД, відкрити рахунок в банку, знайти, створити і підписати сотні документів, отримати десятки дозволів. Встановлення РРО і реєстрація касового терміналу, технічний висновок на приміщення й угода оренди, експлуатаційний дозвіл СЕС і журнал пожежної безпеки, торгова марка й дозвіл на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами — і це лише початок.

Щоб ви не заплутались у сотнях паперів і законодавчих актів, ми запустили цей курс-інтенсив для повного занурення в юридичний аспект ресторанного бізнесу, після якого вам буде значно простіше і комфортніше вести справи.

В рамках курсу «Правові аспекти заснування та запуску власного бізнесу у сфері громадського харчування (кафе, бар, ресторан)» від Максима Курочко ви дізнаєтеся:

- З чого почати власну справу у сфері громадського харчування?
- Дозвільні документи, ліцензування та захист прав інтелектуальної власності.
- Відкриття закладу для відвідувачів та його подальше функціонування.